SPIRIT 2017


SPIRIT - BIM CAD software s integrovanou kontrolou nákladů

Při práci se SPIRITem, pracujete s profesionálním CAD programem v obou světech: 2D kreslení a 3D model budovy. Máte na výběr, jaký způsob práce vám lépe vyhovuje. Integrované rozhraní vám umožňuje jednoduše importovat stavební data. To vám umožňuje nezávislost od softwarových systémů, které používají vaši partneři v otevřeném procesu BIM.

Nejdůležitější rysy SPIRITu 2017:

A je zde ve SPIRITu 2017 ještě mnohem více výhod.

SPIRIT 2017 je zkratka pro bezpečný, účinný a ekonomický pracovní proces, nezávislý na 2D nebo 3D - sestaven pro budoucnost!

Proč byste měli pracovat se SPIRITem

Existuje samozřejmě mnoho důvodů, ale zde jsou některé z nejdůležitějších:

Co dělá SPIRIT BIM-výkonný?

BIM Cenový manažer

BIM Cenový manažer

Již v předběžné fázi návrhu se vyžadují podrobné informace rámcových nákladů a odhad nákladů. Vyhodnocení množství a odhady nákladů umožňuje SPIRIT přímo pomocí cenového manažeru.

Architektura začíná tam, kde končí inženýring

Komplexní architektonické komponenty vyžadují mnoho parametrů pro explicitní specifikaci. Ty jsou rozsáhlé a vyžadují potřebné volby pro vstup v programu. Bez potřebné flexibility v komponentech je architektura limitována.

SPIRIT myslí jinak: Vše je založeno na čisté grafice, ať už jednoduchý 2D / 3D výkres nebo práce s komplexními BIM komponenty. To je to, co odlišuje SPIRIT od jiných architektonických CAD programů, že neexistují žádná omezení.

Architektura začíná tam, kde končí inženýring
Systém vícevrstvých stěn

Systém vícevrstvých stěn

Jak kreslí architekt nebo projektant vícevrstvou stěnu? Tak, jak se vytváří na místě: vrstva po vrstvě. Nový systém vícevrstvých stěn ve SPIRITu funguje stejným způsobem a nastavuje standard. Přitom jsou vrstvy stěny flexibilní: jednotlivé detaily jsou modifikovatelné; můžete změnit materiál jedné vrstvy, aniž byste museli měnit celou stěnu.

Vyhodnocení množství v architektonické konstrukci

Obytná plocha, objem místnosti, jednotky a ještě mnohem víc. SPIRIT poskytuje komplexní přehled konstrukcí (množství) vašeho projektu.

Díky integrovanému systému vyhodnocení můžete vyhodnotit všechno, co jste nakreslili, přesně a jednoznačně.

Vyhodnocení množství v architektonické konstrukci
CAD který je jednoduchý - s Drag & Drop

CAD který je jednoduchý - s Drag & Drop

CAD software by měl být jednoduchý na používání, bez ohledu na práci ve 2D, 3D nebo BIM - všechny elementy výkresu jsou ve SPIRITu organizovány jasně ve struktuře prohlížeče komponentů.

Stačí jednoduše přetáhnout CAD elementy, které jsou v prohlížeči, na kreslicí plochu. Všechno ostatní - výběr menu, nastavení parametrů a správné umístění - SPIRIT zpracuje.

Inteligentní kurzor s přímým zadáním rozměrů a editační značky elementů usnadňují novým spolupracovníkům snadno a rychle pouřívat SPIRIT profesionálně.

Rozvržení tisku ve SPIRITu

Prezentace jsou velmi náročné na vizuální kvalitu a často jsou také extrémně termínově vypjaté. SPIRIT integruje návrh, výkres a kompletní rozvržení v jediné aplikaci a zaručuje rychlý a efektivní výsledek. Časově náročné a komplikované převody do jiným programů nejsou nutné.

Pomocí volně definovatelných dlaždicových textur, gradientních přechodů, transparentních výplní a barevných palet - ať už vlastních, Primalex nebo Cemix, SPIRIT je vaším ideálním partnerem při soutěžích.

Rozvržení tisku ve SPIRITu
Manažer zón

Manažer zón

Při práci s komponentami je důležitá jasná struktura budovy. Nový manažer zón ve SPIRITu umožňuje vytvářet, upravovat a strukturovat vaše zóny (podlaží).

Nový dialog pro správu zón nabízí mnoho nových funkcí a je integrován do stávajícího prostředí SPIRITu. Všechny výškové reference jsou graficky zobrazeny a lze je kdykoliv upravovat.

Změna jakéhokoliv parametru bude vždy ovlivňovat celý model budovy.

SimLab Composer

SPIRIT 2017 obsahuje přímé propojení na SimLab® Composer. Umožňuje to převést model přímo z programu SPIRIT na SimLab® Composer (pokud máte nainstalovaný SimLab Composer). Tímto přenosem lze vytvořit aktivní spojení. Spojený model synchronizuje data mezi SPIRITem a SimLab® Composerem. Změny modelu se přenesou a existující nastavení modelu v SimLab® Composeru se nemusí provádět znovu.

SimLab® Composer je výkonný, ale snadno použitelný 3D renderovací software, který přenáší 3D modely do života. Více informací na www.simlab-soft.cz.

SimLab Composer

Data výrobců

SOFTconsult se dlouhodobě věnuje přípravě dat konkrétních výrobků pro AEC / BIM / CAD systémy. Řada výrobců je součástí instalace SPIRITu. 3D data z různých oblastí poskytuje náš server www.aec-data.com.

 

Ceník SPIRIT     Ceník SPIRIT upgrade z jiných CAD systémů
SPIRIT 2017 / 1.licence 68 000 Kč   SPIRIT 2017 upgrade z jiného CAD systému 34 000 Kč
SPIRIT 2017 / další licence 34 000 Kč   SPIRIT 2017 upgrade z DataCADu 27 500 Kč
SPIRIT Werkplan 2017 / 1.licence 34 000 Kč   Ceník SPIRIT školní multilicence  
SPIRIT Werkplan 2017 / další licence 17 000 Kč   SPIRIT 2017 školní síťová multilicence 2 500 Kč
Podrobný ceník SPIRITu        

Ukázka práce se SPIRITem

Ukázka práce se SPIRITem s využitím ZAK technologie. Animovaná prezentace zobrazuje kompletní práci při 3D tvorbě projektu.

Prohlédnout ukázku: SPIRIT - Editační značky
Prohlédnout ukázku:
SPIRIT - Editační značky
Prohlédnout ukázku: SPIRIT - Hybridní výkres
Prohlédnout ukázku:
SPIRIT - Hybridní výkres
Prohlédnout ukázku: SPIRIT - Objekt inspektor
Prohlédnout ukázku:
SPIRIT - Objekt inspektor
Prohlédnout ukázku: SPIRIT - PDF import
Prohlédnout ukázku:
SPIRIT - PDF import
Prohlédnout ukázku: SPIRIT - Popis elementu
Prohlédnout ukázku:
SPIRIT - Popis elementu
Prohlédnout ukázku: SPIRIT - Výkresové styly
Prohlédnout ukázku:
SPIRIT - Výkresové styly
Prohlédnout ukázku: SPIRIT ZAK
Prohlédnout ukázku:
SPIRIT ZAK
Prohlédnout ukázku: SPIRIT ZAK - úpravy
Prohlédnout ukázku:
SPIRIT ZAK - úpravy

 
 

Distributor: SOFTconsult spol. s r.o. Výrobce: STI International, Inc